Apie reguliarias milongas ir praktikas Vilniuje

Nors Vilniaus tango šokėjų bendruomenė jau egzistuoja ne mažiau kaip 10 metų, tango šokėjų Vilniuje nėra daug. Tačiau reguliarūs socialiniai tango renginiai - milongos ir praktikos - vyksta reguliariai jau daug metų.

Stengsimės informaciją apie milongas ir praktikas skelbti www.tangoinfo.lt arba ją galėsite susirasti pagal čia nurodytus kontaktus.

Milonga penktadieniais

Jau daug metų, kaip pagrindinė Vilniaus milonga vyksta penktadieniais (apie penktadienio milongos istoriją iki 2012 birželio mėn. galite paskaityti straipsnelyje "Trumpa penktadienio milongos istorija" bloge Tango, etc). 

Penktadienio milongos vieta nėra pastovi todėl norėdami sužinoti kur vyks milonga turėtumėte sulaukti jos paskelbimo. Jos paprastai būna paskelbiamos internetinėse grupėse ir puslapiuose: Tango Vilnius (Yahoo!)Tango Vilnius (FB), Tango Milonguero Vilnius (FB), www.tangoinfo.ltwww.tangolink.ltwww.tangoargentino.lt.  Organizatoriai keičiasi, milongos pavadinimai ir formatai būna skirtingi, priklausomai nuo to penktadienio milongos organizatoriaus užgaidų.

Vienintelis dalykas kuris nesikeičia yra tai, kad milonga kiekvieną penktadienį Vilniuje įvyksta būtinai!  Išimtys labai retos. Jeigu nerandate penktadienio milongos skelbimo, tiesiog būkite kantrūs. Arba susisiekite su vietiniais šokėjais ir paklauskite.

Milonga pirmadieniais

Milonga pirmadieniais vyksta reguliariai, paprastai 20:30 - 23:00. Šiuo metu tai Milonguita, ją organizuoja, Tango Link, daugiau informacijos www.tangolink.lt.

Praktika MU trečiadieniais

Praktika MU yra neformali milonga, vykstantis reguliariai nuo 2008 m. kiekvieną trečiadienį 20 val. Puiki vieta pasišokti bet ir pasipraktikuoti, pasimokyti, susipažinti su Vilniaus tango bendruomene. Daugiau informacijos apie Praktiką MU galite rasti čia straipsnelyje Apie Praktiką MU - muzikinę tango praktiką, skelbimai FB puslapyje Tango Milonguero Vilnius.