Apie Ramunę ir Evaldą

Evaldas ir Ramunė (Ramona) yra tango mylėtojų pora, gyventi Vilniuje, Lietuvoje.

Abu šoka tango nuo 2001 metų. Visada buvo tango milonguero entuziastai. Jie supranta tango milonguero ne kaip šiaip šokimo stilių, tačiau kaip požiūrį į tango: jau šimtmetį egzistuojančią subtilią socialaus (ne sceninio, ne profesionalaus) šokio kultūrą, kilusią iš Buenos Aires ir Montevideo uostų, miesto žmonių bendravimo būdą, susiklosčiusį Buenos Airių milongose. 

Evaldas ir Ramunė daug metų buvo aktyvūs Lietuvos, Baltijos šalių ir ypač Vilniaus tango bendruomenės dalyviai. Nebūdami tango profesionalais, Ramunė ir Evaldas savo misija visada laikė tango bendruomenės vystymą, socialinius renginius (milongas), Buenos Aires tango, tango milonguero kultūros populiarinimą bendruomenėje. Daug iniciatyvų Vilniaus tango bendruomenėje buvo pradėti jųdviejų. Nuo 2007 m. Evaldas yra aktyvus ir pripažintas tango DJus ir didelės tango muzikos kolekcijos savininkas. 

Daug metų Ramunė ir Evaldas aktyviai dalyvavo organizuojant pagrindinę penktadienio Vilniaus tango bendruomenės milongą, rūpinosi jos reguliarumu, salėmis, DJavimu, skelbimais. Nuo 2008 organizavo ne vieną tango seminarą su kviestiniais mokytojais, daug milongų ir kitų reguliarių ir proginių renginių bendruomenėje. 2010 m. pradėjo organizuoti Vasarvidžio / Midsummer tango renginius Lietuvoje, tarp jų 2011 metais pirmajį Baltijos šalių tango maratoną Midsummer Tango in Vilnius.

Nuo 2008 organizuoja reguliarią kassavaitinę Praktika MU, pradžioje edukacinį projektą, skirtą bendruomenės supažindinimui su tango orkestrais, tango muzika, dabar - neformalią milongą. Nuo 2012 metų organizuoja Milonga Típica, milongą "pagal Buenos Aires centro taisykles" :-)

Evaldo ir Ramunės šokimo stilių galima vadinti Buenos Aires centro stiliumi, už Buenos Airių ribų dažnai vadinamu close embrace arba estilo milongeronors tiesa yra ta, kad po po tiek metų, išbandžius visko, įvairių mokytojų ir šokimo stilių, nuo tango nuevo iki canyengue, taip pat įvairių socialinių karibų ir svingo šokių (salsa, bachata, lindyhopas, balboa, etc) matyt reiktų sakyti, kad jie šoka savu stiliumi. Nors praeityje yra tekę mokytis šokio subtilybių iš daug žinomų tango mokytojų, savo tikraisiais mokytojais laiko Buenos Airių centro milonguerus, iš kurių mokėsi daugiausiai Buenos Airėse, kur stengiasi lankytis bent kartą per metus. 

 

Apie svetainę, kontaktai 

Šia interneto svetainę palaiko Evaldas.

Susisiekti galite el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ., mobiliais ir Facebook +370 618 02803 (Ramunė) arba +370 699 24028 (Evaldas)

Šioje svetainėje taip pat yra patalpintas Evaldo rašomas blogas Tango.etc.

Dalis nuotraukų, naudojamų šioje svetainėje, yra padarytos fotografo Audriaus Kacelavičiaus.