Praktika MU trečiadienį, 2013 balandžio 22 d. su Rodolfo Biagi, Osvaldo Fresedo ir OT Victor

practica-mu

 

Kviečiame į eilinę Praktiką MU šį trečiadienį.

Pašokti, pasipraktikuoti, susipažinti su rinktine tango muzika.

Muzika, kurią jūs dažniausiai girdite milongose, yra populiarieji tango hitai iš maždaug 600+ gabalų sąrašo. Praktikoje MU edukaciniais tikslais mes išeiname už to sąrašo ribų, todėl naudokitės proga išgirsti tai, ko kitur galbūt neišgirsite arba girdėsite labai retai. Kadangi visą vakarą groja tik trys atrinkti orkestrai, jūs turite galimybę pripratinti savo ausį prie tų orkestrų skambesio, ritmo. Tai ne vien tik išplečia jūsų muzikalumo horizontus, tai - ir šiaip labai svarbi tango mokymosi ir tobulėjimo dalis.

 Kaip įprasta, gros trys skirtingi tango orkestrai, tačiau muzika atrinkta iš tam tikrų būdingų tų orkestrų veiklos periodų.

  • Orquesta típica Rodolfo Biagi įkvepiantys instrumentiniai tango iš 1938-1942 metų, t.y. praktiškai ankstyvas šio orkestro periodas.
  • Orquesta típica Osvaldo Fresedo iš periodo 1933-1937 su dainininku Roberto Ray. Tai labai romantiški ir todėl gerai žinomi Fresedo tango. Roberto Ray tuo metu dar buvo vadinamas estribilista (t.y. refreno, priedainio, intarpo dainuotojas), nors jo dainavimo maniera jau buvo kaip cantor de la orquesta, t.y. tokia, kokia ji vyravo vėliau, 40-aisiai. Roberto Ray buvo tokio dainavimo stiliaus pradininkas.
  • Orquesta Típica Victor (OTV) iš periodo 1930-1934  m., kuomet jam vadovavo Adolfo Carabelli o orkestro sudėtyje grojo tokie garsūs muzikantai, kaip smuikininkas Elvino Vardaro, dainininkas Alberto Gomez.

Iki,

Evaldas ir Ramunė


Laikas: 2013 m. balandžio 22, trečiadienį, 20:00 - 22:30.

Vieta: Praktika MU vyksta Ševčenkos g. 16, Vilnius, buvusių "penkiukių" teritorijoje esančiame eGuestHouse viešbučio rūsyje (INN555). Žemėlapio nuorodą rasite čia.

Praktika MU yra neformali milonga. Ji skirta pasišokti ir gerai praleisti laiką, tačiau joje galima pasipraktikuoti ir pa(si)mokyti šokti. Kviečiame visus: tiek pradinukus, tiek patyrusius šokėjus. Pasiskaitykite atskirame straipsnelyje Apie Praktiką MU - muzikinę tango praktiką, apie jos idėją.