Praktika MU trečiadienį, 2013 birželio 19 d.

practica-mu

Kaip įprasta, ir šį trečiadienį kviečiame į Praktiką MU

Pašokti, pasipraktikuoti, susipažinti su rinktine tango muzika, galų gale - pabendrauti.

Buvo paskelbtas "pageidavimų koncertas" - jūsų pageidavimu bus kartojamas kurios nors praėjusios praktikos grojaraštis. Labiausiai pageidauta pasirodė šių metų balandžio 17d.  grota muzika, todėl ir bus pakartotas balandžio 17d. grojaraštis:

 

 

  • Orquesta típica Juan D'Arienzo tango su dainininku Héctor Mauré  iš 1941-1943 m. Nors Juan D'Arienzo niekada neturėjo lyriko reputacijos, jo tango su Héctor Mauré dažnai krypsta į tą lyriškąją pusę, kaip pavydžiui gražusis Amarras.
  • Orquesta típica Angel D'Agostino ir jo nepakeičiamas dainininkas Angel Vargas iš 1941-1944 m.. 
  • Sexteto Carlos Di Sarli (taip pat žr. čia). Tai ankstyvasis Di Sarli, iš 1929-1931 m., kai jis dar grojo senojo skambesio tango muziką. Sexteto Di Sarli yra visai ne tas pats, kas Orquesta típica Carlos Di Sarli !

 

 


Iki.

Evaldas ir Ramunė


Laikas: 2013 m. birželio 19 d., trečiadienis, 20:00 - 22:30.

Vieta: Praktika MU vyksta Ševčenkos g. 16, Vilnius, buvusių "penkiukių" teritorijoje esančiame eGuestHouse viešbučio rūsyje (INN555). Žemėlapio nuorodą rasite čia.

Praktika MU yra neformali milonga. Ji skirta pasišokti ir gerai praleisti laiką, tačiau joje galima pasipraktikuoti ir pa(si)mokyti šokti. Kviečiame visus: tiek pradinukus, tiek patyrusius šokėjus. Pasiskaitykite atskirame straipsnelyje Apie Praktiką MU - muzikinę tango praktiką, apie jos idėją.