Praktika MU trečiadienį, 2013 liepos 10 d.

practica-mu

Trečiadienį kviečiame į Praktiką MU, nors ir kaip įprasta, bet kai kas pažymėtina - tai paskutinė Praktika MU prieš atostogas. MU nusprendė kiek paatostogauti, tuo leisdama ir jums pailsėti nuo tango, pasidžiaugiant ir kitais vasaros malonumais...

Ši praktika bus 57-oji nuo tada, kai MU grįžo po pertraukos 2012m. gegužės pabaigoje. Skaičius nei šioks, nei toks, jokios ne sukaktuvės, bet, nors ir nėra ką švęsti, tebūna šio trečiadienio praktika truputį nekasdienė - juk atsisveikiname prieš atostogas!

 

Muzika: bus kartojamas 2013m. balandžio 10d.  grojaraštis - įvairių orkestrų populiarių kūrinių rinkinys, visiems puikiai pažįstama muzika. Štai tas grojaraštis (ED).

 Iki,

Evaldas ir Ramunė


Laikas: 2013 m. liepos 10 d., trečiadienis, 20:00 - 22:30.

Vieta: Praktika MU vyksta Ševčenkos g. 16, Vilnius, buvusių "penkiukių" teritorijoje esančiame eGuestHouse viešbučio rūsyje (INN555). Žemėlapio nuorodą rasite čia.

Praktika MU yra neformali milonga. Ji skirta pasišokti ir gerai praleisti laiką, tačiau joje galima pasipraktikuoti ir pa(si)mokyti šokti. Kviečiame visus: tiek pradinukus, tiek patyrusius šokėjus. Pasiskaitykite atskirame straipsnelyje Apie Praktiką MU - muzikinę tango praktiką, apie jos idėją.