Filmo "Tango Your Life" demonstracija Tarptautinės Tango dienos proga

Mielieji,

kviečiame visus Vilniaus ir Lietuvos tango mylėtojus į Chan Park dokumentinio filmo "Tango Your Life" demonstraciją Vilniuje. 

Filmas bus rodomas 2013 m. gruodžio 11 d, trečiadienį. 19:30 (prieš Praktiką MU), eGuestHouse viešbučio salytėje, rūsyje, Ševčenkos 16a, Vilniuje.

Filmo demonstracija yra nemokama. Kiekvienam filmo žiūrovo pasiūlysime paaukoti 10 Lt kaip padėką filmo autoriui ir iš pagarbos jo darbui. Surinktos lėšos, atskaičius mokestį už salę, bus perduotos filmo autoriui su užrašu "From Lithuanian Tango Community". 

Chan Park, dar žinomas kaip Tango Zen tango koncepcijos autorius ir populiarintojas, šiuo filmu pristato Buenos Airių socialinio arba milongų tango pasaulį, jo žmones, tai, ką jie galvoja ir kalba apie tango. Šis filmas yra tas nedažnas atvejis, kuomet plačiajai publikai tango yra pristatomas ne per efektingus tango šou, sceninį tango, tango žvaigždes ir tango varžybas, o per tikrąjį, paprastų žmonių, milonguerų tango gyvenimą, nenutrūkstamai gyvenamą Buenos Airių milongose štai jau daugiau kaip 100 metų. Filme yra rodomi filmuoti vaizdai iš šiuolaikinių Buenos Airių centro milongų ir intervių su milonguerais bei kitų šalių tango šokėjais.

Chan Park yra tas žmogus, kuris prieš daugiau kaip dešimtmetį pasėjo Buenos Airių milongueriško tango sėklą Lietuvoje. Tai yra tas tango, kuriame apsikabinimas, jausmas, muzikalumas ir tradicija yra svarbiau, nei žingsneliai, kombinacijos, atrodymas ir modernumas. Toks tango yra suprantamas ir vertinamas Lietuvoje jau daug metų ir tuo Lietuvos tango bendruomenė išsiskiria iš kitų.

Chan Park yra vienas iš tų žmonių, kuriems turime būti dėkingi už tango pas mus Lietuvoje. Tarptautinė Tango diena yra puikus momentas tuo pačiu prisiminti tango ištakas Lietuvoje.

Filme kalbama angliškai arba yra angliški subtitrai.

Oficiali filmo svetainė yra www.tangoyourlife.com, o filmo treilerį galima rasti YouTube.

Organizatoriai: Ramunė ir Evaldas
Laukiame!