Buenos Aires epizodai: tengo mil novias!

mil noviasnegaliu nepasidalinti vakar nutikusiu mane pralinksminusiu  epizodu.

Didelis gėris Buenos Airėse yra tai, kad išlindus iš milongos bet kuriuo paros metu paprastai užtrunka kokias 15 sek. pasigauti taksi. Taip buvo ir šį kartą, išėjus ir El Beso Domingos milongos, Corientes ir Riobamba sankryžoje, mostelėjus ranka (jau po 3 val nakties!), įprastai, tačiau vistiek lyg koks stebuklas sustoja taksi, įsėdu, langai atlapoti (lauke +28 C), na ir važiuojame. Pamojuoju pro langą būreliui merginų, ka tik išėjusių iš El Beso ir taip pat gaudančių taksį, iškart pagyvėjimas, šūksniai ir taip toliau. Faina, galvoju.

Taksistas net pristabdo... Sako, oho, kiek daug pažįsti gražių merginų... Sakau, o taip, ten milongoje išties daug merginų. Jis priblokštas prityla ir kurį laiką tyli, nestabdydamas lekia Rivadavia gatve. 

Po kelių minučių, matyt įveikęs savo pavydo priepolį, sako: "o aš turiu penkias!". Klausiu, ką penkias? Sako "penkias merginas (novias)". Dabar jau aš priblokštas tyliu. Klausių, o kam tau jos penkios? Sako, tai žinai, vieną dieną su viena, kita dieną su kita... Balse buvo jaučiamas pasidižiavimas. Daugiau klausimų neturėjau.

Padariau išvadą, kad čia Buenos Airėse merginų (novias) kiekis yra labai svarbus vyro savivertei! Bent jau taksisto.

Kaip čia neprisiminsi Enrique Rodriguez satyrinio valso "Tengo mil novias":

Priedainis:

Tengo mil novias...
(Tiene mil novias)................coro
De los amores, yo soy el campeón,
Muchas novias hermosas yo tengo
(Él las tiene en la imaginación).. coro

Turiu tūkstantį merginų
(choras - jis turi tūkstantį merginų)
Esu tikras čempionas meilėje
Turiu daugybę gražių merginų
(choras -visa tai tik jo vaizduotėje)