Tango pamokos Vilniuje. Išmok šokti kaip Buenos Airėse

 

Grupinės tango pamokos 

Trečiadieniais 18:15 - 19:45  

Pamokos trukmė - 1,5 val.

Pamokos vyksta adresu eLoftHotel, Ševčenkos 16a, Vilnius (žiūr. žemėlapio nuorodą maps.lt arba Google Maps.), prieš Praktika MU

Pamokos skirtos pradinukams ir tiems pažengusiems, kurie siekia tobulinti savo šokį ir išmokti daugiau apie tango kultūrą. Pamokos skirtos tik poroms. Vienišiems vyrams porą padėsime surasti :)

Vienos pamokos kaina žmogui - 8 EUR. Patyrusiems šokejams, atvedusiems naujoką ir galintiems jam pagelbėti pamokos metu - nemokamai (bet būtina susitarti iš anksto ). 

Tračiadieniais po pamokos vykstanti Praktika MU tos pamokos dalyviams - nemokama.  

 

Privačios tango pamokos 

Rekomenduojama tiems, kurie nori tango šokyje progresuoti greičiau.

Vieta ir laikas: pagal susitarimą.

Kaina 20 EUR vienam žmogui, 30 EUR porai. 

Pamokos trukmė - 60 min.

Informacija pasiteiravimui el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba susisiekti per Facebook: Ramunė Ramona Drąsutienė.

 

Mokytojai 

Ramunė ir Evaldas yra patyrę tango šokėjai bei Vilniaus tango bendruomenės organizatoriai jau daug metų. Jie šoka tango nuo 2001 m., aktyviai dalyvauja tarptautiniame tango gyvenime: Europos tango encuentros, maratonuose, festivaliuose, Buenos Airių milongose (tango klubuose).  Evaldas ir Ramunė moko socialaus šokio, dar vadinamo tango milonguero.  Tai yra tango, kuris yra šokamas štai jau šimtmetį Buenos Airėse, o šiais laikais ir visame pasaulyje. Tai ne tas tango, kuris yra matomas pasirodymuose ir šokių varžybose. Susipažink su tango, kuris yra skirtas žmonėms, mylintiems muziką ir noriniems praleisti laisvalaikį šokdami tango bendraminčių tarpe.

la national crop2